Filtreeri postitusi

Kas kõõma ravimisel võiks eelistada looduslikku meetodit?

Nahk on meie suurim organ. Naha kaunina hoidmisest hoolitakse ja selle jaoks kulutatakse kogu maailmas suuri summasid. Peanaha tervise ja kaunite juuste vahel on seos, seega peanahaprobleemide pikaajalise eiramise eest tuleb varem või hiljem lõivu maksta.


Loe lisaks

Mida teha, et juuksed ei langeks välja?

Inimese peas kasvab keskmiselt 100 000-200 000 juuksekarva, nendel on kindel elutsükkel.

Juuksesibulate arv väheneb ajaga, st.  lapse peas on aktiivseid folliikuleid kõige enam ning vananedes nende arvukus väheneb. Samuti väheneb ajaga juuksesibula võimekus toota kaunist ja elujõulist juuksekarva. See ei puuduta just kõiki inimesi, sest kalduvus kiilaspäisusele on geneetiline ja juuste väljalangemist põhjustavaid seisundeid on meeste ja naiste seas väga erinevaid. Aga juuksekarva jõud on otseses seoses organismi üldise seisundiga, nii vaimse kui füüsilisega.
Siinkohal ongi sobiv mõelda, mida igaüks saab ise teha kaunite juuste saavutamiseks ja selleks, et juuksed välja ei langeks.

Loe lisaks

Kuidas muuta oma kahused juuksed siledalt läikivateks lokkideks?

Füsioloogiliselt on nii lokkis kui sirgetel juustel ühesugune põhistruktuur, nende kuju ja värvus võivad küll suuresti erineda. Sirge juuksekarva ristläbilõige on ümmargune, lokkis juuksekarval on aga läbilõige ellipsi kujuga. 

See kas juuksekarv kasvab juuksesibulast välja sirge või kurvilisena, on geneetiliselt ette määratud. Juuste keemilist struktuuri saab muuta juustes olevate disulfiidsildade mõjutamise tulemusena, näiteks keemiline lokk. 

Kui Sul on loomulikud lokid, siis siinkohal Sulle mõned head nipid kuidas saada kahused lokid siledaks ja vetruvaks.

Loe lisaks

Halb ilm ei võrdu halb soeng ehk kuidas talvel juukseid kaunina hoida

Külm ja tuuline ilm ja kuivaks köetud õhk siseruumides on meie laiuskraadidel talvekuude märksõnadeks. Kliendid kaebavad juuste kuivuse üle, juuksed lähevad kiiresti mustaks või on sootuks elektrit täis. Need 5 lihtsat nippi aitavad Sul talvekuudel juuksed kaunina hoida.

Loe lisaks

Arhiiv