NATURAALSETE SINISTE PIGMENTIDEGA ŠAMPOON BLONDIDELE

Heart of Glass Blondide juuste hooldamise  Sarja kuuluv Silkening Shampoo on sinine, õrn šampoon naturaalsetele ja töödeldud blondidele juustele. Toidab ning aitab blondi hoida kirkana. Juuksesidemeid taastava toimega. Äärmiselt õrn ja sobib kasutamiseks igal pesukorral, taastab ja ravib töödeldud  juukseid.

Koostis:  Davines laborite teaduslikud uuringud on loonud patenteeritud kompleksid – Biacidic Bond Complex ja rikastatud botaaniline kaitse – mis koos looduslike toorainetega nagu baobabi ekstrakt ja sinine jagua muudavad selle sarja ideaalseks blondeeritud ja helestatud juustele, samuti kuumtöötlusest kahjustatud juustele. Kolumbias jätkusuutlikult kasvatatud jagua puuviljast saadud sinine ekstrakt on looduslik pigment, mis suudab tasakaalustada soovimatuid  kollakaid varjundeid ning elustada blonde toone, samuti naturaalseid blonde.

Kasutamine:  kanna toode õrnalt masseerides peanahale ja niisketele juustele. Loputa hoolikalt ja vajadusel korda. Jätka Davines Bonding Glow ja Rich Conditioneriga.

Sulfaadivaba. Parabeenivaba.

250ml(1l/96€)