DAVINES SEASONAL SUPERACTIVE

Peanaha mikrotsirkulatsiooni stimuleeriv hooldus õrnale peanahale ja väljalangemisele kalduvatele juustele. Toode on eriti soovitatav juuste stressi ja sesoonse  juusteväljalangemise puhul, aga ka ennetava hooldusena tundlike juuste puhul.

Koostis:  mitmeotstarbeliste aktiivtoimeainete kõrge kontsentratsioon nagu kofeiini fütokemikaali kombinatsioon sirtuiinide ja beetaglükaanidega. Kofeiin stimuleerib peanaha rakkude ainevahetust, soodustades kudede varustamist hapnikuga. Beetaglükaanid on bioloogilised polüsahhariidid, mis tugevdavad immuunsüsteemi ning sirtuiinid, mida tuntakse ka „pikaealisuse proteiinidena“, pakuvad efektiivset antioksüdantset ja vananemisvastast toimet, toniseerides ja tugevdades peanahka. Lõhna koostisse kuuluvad kaneeli, ingveri ja musta pipra eeterlikud õlid, mis stimuleerivad mikrotsirkulatsiooni.

Kasutamine: peale Energia Šampooniga pesu ja sobiva palsami kasutamist kanna toonik ühtlaselt peanahale, masseeri õrnalt. Ära loputa. Ära kohe föönita, lase tootel mõni minut mõjuda. Kasuta ülepäeviti 1 kuu jooksul, edasi 2 korda nädalas 2 kuu jooksul.

100ml
(1l/650€)