KUUMAKAITSEGA JUUKSESEERUM

Heart Of Glass blondide juuste hooldussarja kuuluv sära andev juukseseerum naturaalsetele ja töödeldud juustele.  Annab kaitse kuuma eest, kuni 230 kraadi ja kaitseb juukseid ka UV-kiirte eest, sobilik kasutada suvel ja reisidel. Lisab elastsust ning pikendab soengu ja blondi tooneri eluiga. Väldib tooneri juustest välja triikimist ja kuumtöötlemist. Sobib kasutamiseks igal pesukorral.

Koostis: Patenteeritud aktiivne koostisosa – rikastatud botaaniline kaitse. Tagab niisutuse, kaitse kuumuse ja UV-kiirte eest. Davines laborite teaduslikud uuringud on loonud patenteeritud kompleksid – Biacidic Bond Complex ja rikastatud botaaniline kaitse – mis koos looduslike toorainetega nagu baobabi ekstrakt ja sinine jagua muudavad selle sarja ideaalseks blondeeritud ja helestatud juustele, samuti kuumtöötlusest kahjustatud juustele. Kolumbias jätkusuutlikult kasvatatud jagua puuviljast saadud sinine ekstrakt on looduslik pigment, mis suudab tasakaalustada soovimatuid varjundeid ning elustada nii sooje kui ka külmi toone.

Kasutamine: kanna  7-15  pumbatäit toodet ühtlaselt rätikuivadele juustele. Seeärel kammi läbi ja jätka oma soovitud soenguga.  

Parabeenivaba. Silikoonivaba.


150ml(1l/166,66€)