DAVINES ENERGIZING GEL

Peanaha mikrotsirkulatsiooni stimuleeriv hooldus õrnale peanahale ja väljalangemisele kalduvatele juustele. Peanahale ja juuksejuurtele kantuna toniseerib ja õrnalt fikseerib juukseid. Juuste hooajalise väljalangemise puhul toimib ennetava vahendina. Stimuleerides peanaha ainevahetust, aeglustab väljalangemisprotsessi ning annab peenikestele või stressis juustele tugevust ja täidlust.

Koostis: adenosiintrifosfaat ATP on energeetiline molekul, mis etendab väga tähtsat osa kõigis rakkude ainevahetusprotsessides. ATP molekul toimib sünergiliselt pärmiekstraktiga, et tõhustada rakkude hingamist ja elutegevust ning aktiviseerida juuksefolliikuli rakkude ainevahetust. Provitamiin B5 Ja hüdrolüüsitud keratiin toidavad ja niisutavad nahka ja juukseid, andes suurema elastsuse ja niiskusesisalduse. Eukalüpt ja münt sügavpuhastavad ja taaselustavad peanahka.

Kasutamine: soovitatav on kanda toode pestud peanahale ja kergelt sisse masseerida. Mitte loputada. Ennetav või hooldav protseduur: 2 korda nädalas 3 kuu jooksul.

Parabeenivaba.

 150ml (1l/149€)