Kommenteeri

Kolm parimat meestesoengut 2018 jalgpalli MM-il

Meeste esimeseks sooviks soengu juures on ilmselgelt selle praktilisus. Kuid siiski võib meist igaüks märgata, et tippjalgpallurid pööravad oma imagole vägagi suurt tähelepanu. Pole siis ime, et just tippjalgpallurid loovad meestesoengute trende, mida suured massid järgivad. Christiano Ronaldo, Leo Messi,  David Beckham,  Gareth Bale on vaid mõned näited soengutest, mida enim juuksuritoolis küsitakse.

Pikad juuksed koguvad 2018 aastal küll populaarsust, kuid enamik barberitest on endiselt kõrgele lühikeseks lõigatud külgedega soengute lainel. Seetõttu võib pikkade juuste kandmine mehelt nõuda keskmisest kindlamat meelt. 

Hea näide ürgsest viikingi enesekindlusest on Birkir Bjarnason. Pikkade juuste soengusse seadmine ei pruugi alati tähendada hobusesaba. Juuksed võiksid eelkõige olla puhtad ja soengusse lõigatud ning bakenbardide osad puhastatud. Sel juhul piisab soengu tegemiseks vaid kergest juuksepastast. 

Olivier Giroud lühikesed küljed, ettepoole pikenev tukaosa ja habe on kindlasti hetke moesoosik. Moodne käsitlus 50-ndate klassikalisest Pompadour´ist. Giroud ilutoodete arsenali peab kindlasti kuuluma tugeva hoiakuga kuiv vaha ja juukselakk, mis fikseerivad tema juuksed kogu matši ajaks.  Ilma föönita ja tugeva juuksehooldusvahendita selline soeng kahjuks ei püsi. See soeng ei ole kahtlemata mugavale mehele, sest ka habe nõuab regulaarset hooldamist.

Eestis kohtab kahjuks liiga tihti just sellist suhtumist, et habeme pikaks kasvades, muutub see hooldusvabaks ja pääseb igapäevasest tüütust habemeajamise protseduurist. 

Sergio Ramos on kandnud erinevaid soenguid. Sellel turniiril oli tema soeng jällegi väga läbi mõeldud. Lühikese soengu muudab lahedaks kukla ühele poolele lõigatud detail. Lisaks on tukaosa lõigatud sirgelt ja teravalt lühikeseks. Sarnast  french crop tukka kohtab veel mitmeid, näiteks Kieran Trippier. Pealae osa juuste stiliseerimiseks on erinevaid võimalusi- juuksegeeliga siluda, sassi ajada või jätta sootuks tähelepanuta- kukladetail muudab soengu ikkagi muljetavaldavaks. 

Lisa kommentaar

Email again: