JUUKSESIDEMEID TAASTAV LÄIKEPALSAM

Sära andev kiiretoimeline kerge konsistensiga läikepalsam, mis tugevdab juuksestruktuuri, aitab taastada keemiliste töötluste käigus kahjustada saanud juuksesidemeid ning pikendab kauni blondi tooni püsimist ja intensiivsust. 

Koostis:  uuenduslik valem, kuhu kuulub spetsiaalne kompleks,  Biacidic Bond Complex,  ning valgustpeegeldava toimega aminokontsentraat, tugevdab läikepalsam juuksestruktuuri ja lisab läiget. 
Unikaalne Biacidic Bond Complex kaitseb oksüdatiivse kahju eest ja taastab juustes sidemed, mis on nõrgad või katkenud. Lisaks on selle koostises baobabipuu ekstrakt, mis parandab juuste elastsust, niisutab, jätab need pehmemaks ja paremini käsitletavateks. Instant Bonding Glow  mõjub kiiresti, tugevdades juuksekiudu ja vähendades katkemist. Tänu piimjale koostisele ei jäta juukseid raskeks.

Kasutamine:  peale pesu šampooniga eemalda juustest liigne vesi ja kanna toode kohe juuste pikkusesse ja otstesse. Töötle sõrmedega hoolikalt läbi juuste ning kammi 1-2 minutit, et vahend jaotuks ühtlaselt. Loputa hoolikalt välja, jätka palsamiga.

Parabeenivaba. Silikoonivaba.

300ml
(1l/96,67€)