E-Pood: Orgaanika OÜ
Reg.nr: 16000501
E-mail: kaisa@orgaanika.ee  
www.orgaanika.ee

Juuksur: salong Ilusaatkond, Maakri 19, 1. korrus
E-mail: kaisa@orgaanika.ee
Tel: +372 5274431
facebook.com/kaisaorgaanika /IG: @kaisa_orgaanikaMINUST
Minu nimi on Kaisa ja esindan Eestis maailmas orgaanilise kosmeetika pioneerina tunnustatud brändi John Masters Organics. Lisaks väljakutseid täis salongitööle klientidega, saan ennast pidevalt proovile panna Davines Eesti treeneri töö läbi. Olen oma tööle pühendunud ning arvan, et juustel on väga oluline osa inimese välimuses ja enesemääratluses. Aitan luua rõõmu ja rahulolu moodsate ja hästi hooldatud juuste näol. Sinu juuste ilu on Sinu juuksuri kätes ja mulle on kõige olulisem naerusuiselt lahkuv klient.


MINU MEETODID
Jagan täielikult juuksehooldustööstuse püüdlusi jätkusuutlikumate valikute poole kasutades oma töös ainult väga kvaliteetseid juuksehooldusbrände. Peamiselt firmade Davines juuksevärve, John Masters Organics viimistlus- ja hooldustooteid, Olaplexi ja Davinesi juukseravisüsteeme. Kõiki oma lemmikuid soovitan suurima hea meelega ka oma e-poes. Juuksuriteenusele ootan Sind salongis Ilusaatkond.

DAVINES MASK WITH VIBRACHROME

Davines Mask with Vibrachrome on innovaatiline kreemjas püsivärv, mis kasutab kosmeetikamaailmas ennenägematut tehnoloogiat. Mask hooldab juukseid sügavuti andes neile erakordselt särava ja kauakestva värvi. Vibrachrome innovaatiline tehnoloogia on välja töötatud Davinesi laborites ja see seob omavahel parimad omadused tekstiili-, looduse ja kosmeetikamaailmast. Looduslik kinoavalguekstrakt võimendab värvi imendumist ja tagab värvi pikemaajalise kestuse. Tekstiilimaailmast pärit fosfolipiididekandjat pole varem kosmeetikas kasutaud, kuid see hõlbustab pigmentide juuksekarva sisenemist tagades ühtlase värvi juurtest otsteni. Loodusliku päritoluga hooldav toimeaine, mis sisaldab rikkalikult Omega-9, moodustab juuksekarvale lipiidkile, mis neid kaitseb, silub ja toidab. Juuksevärvi välimise pakendi jaoks kasutatakse vaid FSC-sertifikaadiga taaskasutatud komposteeritavat paberit. Kõik tootmisega seotud keskkonnamõjud on tasakaalustatud ülemaailmsetete metsaistutamise programmide toetamise kaudu. 

OLAPLEX – PATENTEERITUD KINDLUSTUS SINU JUUSTELE

Olaplex on 3-etapiline juuste hooldus, mis kaitseb juukseid keemilise töötluse ajal, hooldab juukseid koheselt peale töötlust, samuti säilitab saavutatud tulemuse kodus. Patenteeritud ühend nimega bis-aminopropüül-diglükooldimalaat taastab katkenud väävlisidemed juustes. Olaplex aitab oluliselt parandada juukse struktuuri, muutes need tervemaks, tugevamaks ja elujõulisemaks, et värvimisteenus annaks parema ja tervema tulemuse. Lisades unikaalset Olaplex-i värvi või blondeerija  hulka, saab ennetada võimalikke kahjusid juba enne nende teket. Olaplex teenust on võimalik teha koos värviteenusega, mis aitab kokku hoida kliendi hinnalist aega. Olaplex-i saab teha ka eraldi juuste hoolitsus rituaalina. Olaplex ei sisalda silikooni, sulfaate, DEA-d, aldehüüde ega gluteeni ja seda pole kunagi loomadel katsetatud.
Olaplex nr.3 Hair Perfector on kliendile kodus kasutamiseks mõeldud järelhooldus, mis pikendab salongis tehtud ravi kestust.